Jak si domluvit schůzku

Je jasné, že pokud se na nás obracíte, situaci rozhodně chcete řešit a to nejlépe ihned. Rádi vám najdeme nejbližší možný termín pro úvodní konzultaci. (Soukromé individuální konzultace, koučink či mentoring si od počátku řídí jednotliví konzultanti sami). 

Právě úvodní kozultace k AP/AS je podmínkou započetí spolupráce v každém případu. Úvodní konzultace k AP/AS vede vždy Mgr. Magdaléna Skřivánková, úvodní konzultace k AP/AS v angličtině vede vždy Mgr. Jana Brůnová.

Na první setkání je tedy třeba se objednat. Vyjasníme si vaši zakázku, představy o tom, co si přejete, abychom vám poskytli a o tom, co skutečně poskytujeme. Domluvíme se též na frekvenci našich kontaktů a na způsobu úhrady (kdo z rodičů bude služby platit atd.)

Schůzku je možné si domluvit e-mailem nebo telefonicky (viz sekce Kontakt).

V době, kdy pracujeme s klienty, obvykle na telefony neodpovídáme, je možné napsat sms nebo email, v nejbližší době se ozveme zpět. 

Snažíme se přizpůsobit našim klientům, není tedy problém domluvit si schůzku v pozdějších odpoledních či večerních hodinách.

Přestože pracujeme po domluvě i o víkendu, svátcích a ve večerních hodinách, pro běžnou komunikaci vás žádáme o využívání standardní pracovní doby od 9 do 18 hodin.

Provozní doba provozovny "Area fausta" je pouze na základě předchozího objednání!

 

Jak vypadá úvodní konzultace k AP/AS?

http://anxietytreatmethods.com/ativan http://anxietytreatmethods.com/xanax

  • trvá cca 50 minut
  • probíhá v naší kanceláři
  • vyjasníme si vaše představy a informujeme vás o našich službách
  • předáme informace pro druhého rodiče a je na vás, v jaké formě a jak mu je předáte. Druhého rodiče sami nekontaktujeme, ale jsme rádi, pokud se můžeme sejít i s ním individuálně. Dle našich zkušeností je poté spolupráce přínosnější.
  • někdy je důležité hovořit i s dětmi, zejména pokud jsou ve věku, kdy mají potřebu se k věci také vyjádřit. Tuto schůzku domlouváme poté s rodičem, který má děti ve své péči a při úvodní konzultaci je také domluveno, kdo službu uhradí.

Změní-li se váš pracovní nebo osobní program, je samozřejmě možné se přeobjednat. Pokud schůzku zrušíte později než 24 hodin před jejím uskutečněním, bude vám účtován stornopoplatek ve výši 50%, tj. 300,- Kč.