Adiktologická poradna

Poradna pro osoby v obtížné životní situaci spojené s užíváním návykových látek (alkoholu, nikotinu, marihuany, léků a dalších drog) nebo s nadměrným množstvím času stráveným na počítači, tabletu či telefonu, případně jinými závislostmi (sázení, hraní na automatech a další).

Obracet se na nás mohou jak osoby závislé nebo ohrožené závislostí na návykových látkách či na procesech, tak i rodiče a osoby blízké (rodina, partneři, děti), kteří se s touto problematikou potýkají ve svém okolí, nevědí, kde hledat pomoc nebo cítí, že potřebují podporu v náročné situaci.

  • Zaznamenali jste, že vaše dítě tráví příliš času na počítači a nezvládá proto své školní povinnosti?
  • Máte obavy o to, jak vaše dítě tráví volný čas?
  • Má někdo ve vašem okolí problémy s alkoholem a chtěli byste mu pomoci?
  • Rádi byste omezili kouření nebo s tím úplně přestali, ale nevíte jak?
  • Zasahuje pití alkoholu do vašeho běžného pracovního a rodinného života a chcete to změnit?
  • Cítíte, že přestáváte mít sázení nebo hraní na automatech pod kontrolou?

S těmito a dalšími problémy se na nás můžete s důvěrou obrátit – podpoříme Vás v náročné situaci, poskytneme Vám informace o možnostech léčby, pomůžeme se zprostředkováním kontaktu s nimi a provedeme Vás procesem životní změny. Více informací o celém spektru služeb Adiktologické poradny naleznete na webu http://www.adiporadna.wordpress.com.

V případě dotazů na naše služby nebo pro objednání na konzultaci využijte e-mailu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo telefonního čísla +420 739 008 972.